Ca D3 K2 (Vápník, Vitamín D3 a K2)

Ca D3 K2 je skvělým zdrojem vápníku, který je klíčový pro udržení zdraví kostí. Jeho kombinace s vitamíny D3 a K2 ještě zvýrazňuje jeho účinnost a poskytuje celkovou podporu kosternímu systému.

Vitamin D3 pomáhá při vstřebávání vápníku v těle a podporuje imunitní systém, což je důležité pro celkové zdraví. K2 vitamin se podílí na regulaci kalcifikace a udržuje kosti v dobrém stavu.

Použití Ca D3 K2 doplňku stravy může být užitečné pro lidi všech věkových skupin. Tento doplněk může pomoci udržet vaše kosti pevné a zdravé, a to i v pozdním věku.

Skladem
Kód: 405
Značka: WHYNOT
210 Kč 21 Kč / 10 ks
Kategorie: Vitamíny
Ca D3 K2 (Vápník, Vitamín D3 a K2)
Novinka

Potřebu doplnění vápníku vyžadují nejen sportovci a starší lidé, ale také ti, kteří se nemohou spoléhat na běžné zdroje vápníku, jako jsou mléčné výrobky. Nicméně, efektivita doplňování vápníku je také závislá na tom, jak tělo využije přijatý vápník. Pro maximalizaci účinku vápníku existuje výrobek Ca D3 K2, který obsahuje nejúčinnější formu vitamínu D, a to D3.

Aby se dosáhlo nejvyššího využití vápníku, doporučujeme neužívat hořčíkové doplňky současně s výrobkem Ca D3 K2, ale až po časové prodlevě 2-3 hodin. Kromě toho je důležitá pravidelná pohybová aktivita a podpora funkčnosti a rovnováhy mikrobiomu trávicího traktu, aby bylo dosaženo co nejvyššího využití vápníku z potravy a pomocí výrobku Ca D3 K2 maximálního efektu.

Schválená zdravotní tvrzení uvádí, že vápník a vitamín K2 přispívají k zachování normálního stavu kostí a jejich mineralizaci, zatímco vitamín D3 pomáhá tělu vstřebávat vápník a podporuje normální funkci imunitního systému.

Doplněk stravy v tobolkách.

Složení:
mléčnan vápenatý, želatinová tobolka, menatetrenon-7, cholekalciferol.

 

Balení:

100 tobolek (73 g)

 

Obsah látek v 1 tobolce / 3 tobolkách (denní dávka):

Vápník – 79 mg (9,9% RHP) / 237 mg (29,6% RHP)

Vitamín K2 – 25 mcg (33,3% RHP) / 75 mcg (100% RHP)

Vitamín D3 – 1,67 mcg (33,3% RHP) / 5 mcg (100% RHP)

*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Návod k použití:
Doporučená denní dávka 3 tobolky, rozdělit během dne. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Vhodný příjem před spaním. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

 

Omezení:
Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu.

 

Skladování:
Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu