Green Tea

Máte náročný den a potřebujete se soustředit? Vyberte si náš nápoj Focus s příchutí maracuja, který přispívá k normální nervové činnosti, koncentraci a učení, a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Pokud hledáte způsob, jak si odpočinout a získat potřebnou energii, vyzkoušejte náš nápoj Relax s příchutí máta citrón, který přispívá k lepšímu usínání a relaxaci, zlepšuje pozitivní náladu a kvalitu spánku, a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Oba naše nápoje jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí a jsou snadno připravitelné. Takže, ať už potřebujete zlepšit svou koncentraci nebo si dopřát chvíli odpočinku, můžete se spolehnout na naše nápoje. Objednejte si nyní a začněte svou cestu k lepšímu zdraví a výkonu!"

Cena

360361
1360361
WH2 (1)
Novinka
360 Kč

Život je plný výzev a někdy to může být těžké najít čas na odpočinek. S naším nápojem RELAX s příchutí máta citrón si můžete udělat pauzu a vypnout. Naše speciální směs...

302
Focus
Novinka Tip
360 Kč

Rychlý život a náročné výzvy nám často brání v tom, abychom dosáhli svých cílů. S naším unikátním nápojem FOCUS s příchutí maracuja se můžeš připravit na cokoliv před sebou. Náš...

301
2 položek celkem
Zpět do obchodu