Kloubní MIX

Zažívat bolesti kloubů, kostí a svalů může být velmi omezující a ovlivňovat kvalitu života. Proto jsme vyvinuli kloubní mix, který podporuje stav a funkci kostí, kloubů, svalů a pokožky, a také tvorbu kolagenu, klíčové složky pro pevnost a pružnost kloubů.

Naše želatinové tobolky jsou určeny nejen pro sportovce, ale pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj kloubní zdravotní stav a nebo získat zpět svobodu pohybu. Obsahují unikátní směs přírodních látek, které pomáhají k tvorbě kolagenu v těle a k regeneraci kloubů, šlach a vazů.

Věříme, že tento produkt předčí mnohé produkty prodávané v lékárnách, a pomůže vám vrátit se zpět k aktivnímu a bezbolestnému životu.

Skladem
Kód: 403
Značka: WHYNOT
390 Kč 39 Kč / 10 ks
Kategorie: Vitamíny
Kloubní MIX
Novinka

Tobolky Kloubního mixu obsahují pět účinných složek:

 1. Glukosamin sulfát
  - Tato stavební látka podporuje tvorbu vazivové tkáně, propojuje kolagenová vlákna a získává se z korýšů a měkkýšů. Její účinky nastupují pomalu (během 2 - 4 týdnů), ale přetrvávají i po vysazení až čtvrt roku.

 2. Chondroitin sulfát
  - Tento glykosaminoglykan je nejvíce zastoupen v mezibuněčné hmotě chrupavky. Také podporuje tvorbu vazivové tkáně, má antikatabolické účinky a brání rozpadu kolagenu. Vstřebává se rychle, ale pouze v malém množství.

 3. MSM (Metylsulfonylmetan)
  - MSM obsahuje velké množství síry, což je pro tvorbu tkáně nezbytné. Sám o sobě není stavebním prvkem pojivové tkáně, ale umožňuje její tvorbu.

 4. Vitamín C a E
  - Vitamín C podporuje normální tvorbu kolagenu v kostech a chrupavkách, zatímco vitamíny C a E chrání buňky před oxidativním stresem.
  - Vitamín C také pomáhá obnovit redukovanou formu vitamínu E.

 5. Boswellia serrata
  - Tento přírodní prostředek přispívá ke zdraví kloubů a kostí.

 

Doplněk stravy v tobolkách.
Přispívá k novotvorbě kolagenu a normálnímu stavu kostí a kloubů.

Balení:

100 tobolek (94 g)

 

Složení:
glukosamin sulfát, želatinová tobolka, MSM (methylsulfonylmetan), chondroitin sulfát, boswelia serrata extrakt (65% kyseliny boswellové), kyselina askorbová, dl-alfa-tokoferol-acetát.


Obsah látek v 1 tobolce / ve 4 tobolkách (denní dávka):

Glukosamin – 350 mg (*% RHP) / 1400 mg (*% RHP)

MSM – 200 mg (*% RHP) / 800 mg (*% RHP)

Chondroitin – 150 (*% RHP) mg / 600 mg (*% RHP)

Boswelie – 50 mg (*% RHP) / 200 mg (*% RHP) 
Vitamín C – 50 mg (62,5% RHP) / 200 mg (250% RHP) 

Vitamín E – 10 mg (83,3% RHP) / 40 mg (333,3% RHP)

*Referenční hodnota příjmu není stanovena.


Návod k použití:
Doporučená denní dávka 4 tobolky. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, nejlépe rozdělit do dvou dávek (2 tobolky ráno a  2 tobolky večer). Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

 

Skladování:
Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře ihned uzavřít, obsah tobolek přijímá vzdušnou vlhkost, zvlhnutí obsahu není na závadu.

 

Omezení:
Nevhodné pro děti, v těhotenství, při kojení a při alergii na některou z použitých surovin. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu